Benefietconcert ten bate van De Hoop ggz

Korenconcert | 8 september 2012 | Papendrecht

Het Christelijk Gemengd Koor ‘Deo Cantemus’ en het Christelijk Regiokoor ‘Adonai’ organiseren op 8 september 2012 een benefietconcert ten bate van De Hoop ggz. Beide koren zijn ambassadeur van De Hoop en dragen het werk van De Hoop een warm hart toe!

Medewerking wordt verleend door: het Christelijk Gemengd Koor ‘Deo Cantemus’ o.l.v. Cor de Haan | het Christelijk Regiokoor ‘Adonai’ o.l.v. Peter Burger | Lucas Kramer, bariton | André de Jager, orgel | Kees de Bruin, piano | Severin van Dijk, fluit.
De avond wordt gehouden in de Havenkerk, Ieplaan 9, 2951 CB Alblasserdam.
Aanvang: 20:00 uur (kerk open: 19:15 uur).
De toegang is vrij. Er wordt een collecte gehouden ten bate van de hulp die De Hoop biedt aan kinderen, jongeren en volwassenen met psychosociale, psychiatrische of verslavingsproblematiek.
Meer informatie en aanmelding: www.deocantemus.nl (doorklikken naar: agenda).
Voor meer informatie over het werk van De Hoop: www.dehoop.org.

Reacties zijn gesloten.