Kaartenactie van Ark-mission

Omzien naar……..
Kerstkaartenactie nu voor gevangenen én dak- en thuislozen
.

De jaarlijkse kerstkaartenactie is vanwege het succes uitgebreid met een nieuwe doelgroep.
Naast gevangenen zullen nu ook dak- en thuislozen met kerst verrast worden met een kaart met goede wensen.

Ark Mission werkt bij de verspreiding samen met het Justitiepastoraat en het Leger des Heils. Naast gevangenen in ons land krijgen ook Nederlanders die in het buitenland gevangen zitten een kaart toegestuurd. Daar draagt Epafras zorg voor, voor zover daar mogelijkheden voor zijn.
De kaartenactie leverde vorig jaar 13.000 inzendingen op. Het doel van de kaartenactie is om gevangenen en mensen in de maatschappelijke opvang te laten merken dat er ook aan hen gedacht wordt in een maand waarin de eenzaamheid extra gevoeld wordt.

Hoe?
–          Schrijf op één of meer kaarten een wens of groet en alleen uw naam. Een tekening maken mag ook. Alle soorten kaarten zijn geschikt!
–          Doe de kaart in de daarvoor bestemde bus in de ontmoetingsruimte op 18 of 25 november.
De kaarten gaan in een verzamelenvelop naar Ark Mission, Donauweg 4,1043 AJ Amsterdam
U kunt natuurlijk ook uw kaarten zelf naar dit adres versturen.
Meer info kunt u vinden op www.arkmission.nl

Reacties zijn gesloten.