Taizeviering : zangers gevraagd

Op 30 september zal de avonddienst weer het karakter dragen van een Taizéviering. Een meditatieve viering, met mooie liederen, stilte en gebed. (Vanuit onze gemeente waren deze zomer (tijdens Pinksteren) 11 gemeenteleden in Taizé, waar ze weer onder de indruk waren van de  bijzondere vieringen).

Voor de muzikale ondersteuning in de dienst willen we graag een zanggroepje formeren. U kunt u daarvoor opgeven bij Wolter Smit of Marry Kafoe. We willen twee keer oefenen. De eerste keer zal zijn op zaterdag 8 september van 9.30 tot

10.30 uur in onze kerk. Wie de eerste keer niet kan, mag ook alleen de tweede keer meedoen (over de tweede datum wordt  nog overlegd). Niek de Groot zal ons begeleiden op de piano.

We hopen, samen met u, op een goede viering

Reacties zijn gesloten.