3e collecte in de maand augustus

Hospice Gorinchem – zorghuis en zorg thuis

Mensen sterven vaak het liefst thuis en dierbaren komen graag aan die wens tegemoet. Vaak blijkt echter dat het zwaar is om de zorg te combineren met het nemen van afscheid. Als dat niet meer lukt, kan het Hospice Gorinchem uitkomst bieden via palliatieve terminale zorg aan ongeneeslijk zieke mensen thuis en/of in het speciale zorghuis te Gorinchem.
In de maand augustus is de opbrengt van de derde collecte bestemd voor Hospice Gorinchem. Deze stichting is er voor inwoners van Gorinchem, de regio Alblasserwaard/ Vijfheerenlanden, Molenlanden en het Land van Heusden en Altena. Maar ook voor mensen uit een andere regio zijn er mogelijkheden. De organisatie staat klaar voor alle mensen, ongeacht levensovertuiging, geaardheid of financiële draagkracht. Zo worden zieken en hun naasten in de laatste fase van het leven ondersteunt en ontlast.
Kijk voor meer informatie op de website: https://www.hospice-gorinchem.nl

Reacties zijn gesloten.