Collecte Heilig Avondmaal 12 november 2017

Heilig Avondmaalscollecte van 12 november is bestemd voor Zilt.

In Zilt wonen doorgaans ruim 20 mensen. Het grootste deel is vaste bewoner. De groep kernbewoners in Zilt bestaat uit 3 gezinnen (met in totaal 11 kinderen) en 2 alleenstaanden. Daarnaast is er voor maximaal 5 mensen ruimte om tijdelijk in Zilt te wonen. Iedereen heeft zijn eigen woonruimte en runt zijn eigen huishouden. De gastopvang in Zilt is bedoeld voor mensen die uit hun evenwicht zijn geraakt en de steun van andere mensen nodig hebben om weer in balans te komen. Ook mensen die in de maatschappij tussen wal en schip dreigen te raken, kunnen er baat bij hebben om tijdelijk in Zilt te wonen. Zilt biedt geen professionele hulp, maar wel een luisterend oor. Ook kunnen ze iemand met raad en daad terzijde staan.

Deze Heilig Avondmaalscollecte van harte bij u aanbevolen! (hp)

Reacties zijn gesloten.