Collecte Heilig Avondmaal 9 juli 2017

Op zondag 9 juli is de collecte van het Heilig Avondmaal bestemd voor Belangenvereniging Sien. Sien zet zich in voor mensen met een beperking. Eén van de activiteiten die vanuit Sien worden georganiseerd zijn de kerkdiensten voor mensen met een beperking. Op heel veel plaatsen worden deze kerkdiensten al jaren georganiseerd. Deze diensten voor anders begaafden zijn een feest voor alle bezoekers: met én zonder beperking. Tijdens de dienst zingen we veel, krijgen mensen met een beperking een eigen rol en luisteren we naar een laagdrempelige Bijbelvertelling. Sien krijgt hele mooie en verrassende reacties van bezoekers. Dat maakt deze diensten zo waardevol. Helpt u mee om deze en andere activiteiten voor onze medemens met een beperking mogelijk te maken?

We bevelen de collecte van harte bij u aan. (hp)

Reacties zijn gesloten.