Filmavond ‘Long Walk to Freedom’

De film ‘Long Walk to Freedom’ is gebaseerd op de gelijknamige autobiografie en neemt de kijker mee op de indrukwekkende levensreis van Nelson ‘Madiba’ Mandela. De film biedt een unieke en eerlijke visie op de ontstaansgeschiedenis van een modern icoon.
De film schetst een portret van Mandela als jonge man met een voorkeur voor boksen, snelle auto’s en mooie vrouwen, maar ook als een getalenteerd advocaat en vrijheidsstrijder.
De voormalig president van Zuid-Afrika, Nelson Mandela, is op 95-jarige leeftijd overleden. De wereld zal deze bijzondere man, die zijn missie volbracht, niet vergeten. Hij is een voorbeeld voor iedereen die met een wens leeft. Hij heeft ons geleerd om niet alleen de wereld om ons heen te veranderen, maar ook onszelf. En dat je je doel kunt bereiken, ook als je in de diepste put zit.

Datum : woensdag 4 februari 2015
Tijd: 19.30 uur
Plaats: Geref. Kerk Boven-Hardinxveld (Jan Steenstraat 5)

Reacties zijn gesloten.