Geloven met jonge kinderen

Donderdag 23 maart 2017 is er, net als vorig jaar, een avond voor ouders van jonge kinderen
(0 t/m 12 jaar).
Geloven met jonge kinderen; wat vinden we dan belangrijk, hoe doen we dat, waar hebben we vragen over, welke mooie ervaringen hebben we? Deze keer zullen we ook met elkaar spreken over de rol van de kinderbijbel daarbij. Iedereen is welkom!
Als jullie in de afgelopen jaren jullie kind(eren) hebben laten dopen, is het fijn om met elkaar na te denken hoe je vorm kunt geven aan de beloften die jullie bij de doop hebben gedaan. Zijn jullie kinderen niet gedoopt, maar willen jullie je verdiepen in hoe je geloven met jonge kinderen kunt vormgeven, kom dan ook!

Vanaf 19.45 uur is er koffie en thee in de ontmoetingsruimte en om 20.00 uur starten we.
Rond 21.30 uur zal de avond afgelopen zijn. Graag even aanmelden via: scriba@pknhardinxveld.nl
We ontmoeten jullie graag!

Dominee Spies en Monique Huisman (wk)

Reacties zijn gesloten.