Kerstmusical op 18 december om 17.00 uur

Kerstmusical: ‘Kerst op de helling’; zondag 18 december om 17.00 uur. In deze musical volgen we de familie Waspeen, die kerst doorbrengt in de Alpen. Het gezin neemt z’n intrek in Hotel Preski. Zoon Geert heeft stiekem een kleine telescoop meegenomen om ‘s nachts naar de sterren te kunnen kijken.

Helaas voor hem is het de hele vakantie bewolkt en komt er van zijn plannen niets terecht. Al gauw blijkt dat er nog drie gasten in het hotel zijn: Drie beroemdheden die worden aangeduid als ‘de Wijzen van deze tijd’. Eén van deze beroemdheden is professor van Geensteen. Als sterrenkundige heeft hij een belangrijke ontdekking gedaan, die verband houdt met de ‘Ster van Bethlehem’ uit de Bijbel. Geert en zijn zus Sanne proberen tijdens de vakantie diverse raadsels op te lossen: Wat gebeurt er allemaal achter die geheimzinnige deur? Wat voeren de ‘Drie Wijzen’ precies in hun schild? Wat bedoelt Hans Habbekratsch met zijn vreemde aanwijzingen? Het verhaal werkt uiteindelijk toe naar een duidelijke boodschap, verwoord in het slotlied:

Wie voor Koning Jezus knielt, wordt een heel nieuw mens die
hemels licht verspreiden kan. Dus pak de kans die God biedt!

Komen jullie ook weer kijken? Tot dan, de kerstcommissie (hp)

Reacties zijn gesloten.