Open kerk en Bijbelstudie

Geen Open kerk

Op zaterdagmiddag is de kerk niet open voor een bezoek.

De weersvoorspellingen zijn goed. In plaats van een bezoek aan de kerk kun je ook buiten genieten van de rust en aanwezigheid van God, in alles om je heen. Ik ben bij je, zegt Jezus, alle dagen tot aan de voleinding van deze wereld. Ook op zaterdag en zondag mogen we deze belofte van Jezus claimen.

Bijbelstudie

Woensdag de 11e van de 11e komen we niet bij elkaar, maar ontmoeten we elkaar wel via de digitale weg. Dit keer is het deel van de vrucht van de Geest aan de beurt, waar we de komende tijd heel veel van nodig hebben: geduld.

Tijdens de Bijbelstudies gebruiken we allerlei prikkelende uitspraken van wijze mannen en vrouwen, waar we iets van kunnen vinden.
Bijvoorbeeld: “De beweging die Jezus is gestart wordt gevormd door mensen die geloven dat ze alle tijd van de wereld hebben, mogelijk gemaakt door Gods geduld, om de ongeduldige agressie van de wereld uit te dagen met het kruis en de opstanding.”  Stanley Hauerwas

Reacties zijn gesloten.