Overstapdienst 2 juli

Op zondagochtend 2 juli hebben de oudste kinderen, Kevin, Rosalie, Xander en Tjeerd, afscheid genomen van de kindernevendienst. Het was een mooie dienst waarin het thema “Sprong in het diepe” duidelijk naar voren kwam.
Ze kregen van dominee Spies allemaal een persoonlijke zegen mee en het thema stond voor in de kerk uitgebeeld. Er stond een klein zwembadje op het podium met daarnaast “de grote oceaan”. Ook de kinderen hebben een bijdrage geleverd in het voorbereiden van de dienst, samen met de dominee en de afscheidsdienstcommissie van de kindernevendienst.
Kevin, Rosalie, Xander en Tjeerd hebben de sprong in het diepe gewaagd, ze gaan allerlei nieuwe dingen tegemoet; niet meer naar de kindernevendienst maar naar de club, de catechisatie en ‘gewoon’ in de kerk zitten, een nieuwe school met meer huiswerk, verder fietsen en een nieuwe klas, maar dat is pas na de zomervakantie.
Hieronder nog wat leuke foto’s uit de dienst. (wk)

Reacties zijn gesloten.