Praise-avond met jeugdkoor Op Weg en Reni & Elisa Krijgsman

Jeugdkoor Op Weg uit Boven-Hardinxveld organiseert op zaterdag 11 juni om 20.00 uur een Praiseavond in de Gereformeerde Kerk Boven-Hardinxveld (Jan Steenstraat 5).

Reni en Elisa Krijgsman, bekend van o.a. de liederen ‘Als het leven soms pijn doet’, ‘Vader, u bent goed’ en ‘Ik zal er voor jou zijn’, verlenen hun medewerking aan deze avond.

De avond zal bestaan uit nummers uit het repertoire van Op Weg, een aantal nummers van Reni en Elisa en samenzang. Het belooft een mooie avond te worden vol muziek. Dominee Sander Ris zal als spreker invulling geven aan deze avond. Reserveren  kan per mail via reserveren@jeugdkooropweg.nl of door te bellen naar 0184-612527. De toegang is gratis, wel is het mogelijk om een bijdrage te leveren via een collecte bij de uitgang van de kerk.

 

Reacties zijn gesloten.