Seniorenmiddag 28 februari 2013

Op donderdag 28 februari staat de jaarlijkse seniorenmiddag gepland. De senioren (en andere belangstellenden) zijn weer van harte welkom op deze middag. Aanvang: 14.30 uur in de ontmoetingsruimte van onze kerk. Dhr. J. Trapman van de Natuur- en Vogelwacht “De Alblasserwaard” zal een lezing houden over “Natuur in de vier seizoenen”.

In deze natuurserie nemen we een kijkje in verschillende biotopen in diverse landen van Europa. De plantengroei en de vogels kunnen per gebied enorm verschillen. Zo zien we
op de schorren van de Waddenzee een totaal andere vogelwereld dan in onze bossen en ook de flora van de alpinezone in de bergen verschilt erg van de Alblasserwaard. De verschillen in de seizoenen komen in een diapresentatie aan bod. Door veel
verschillende biotopen te bezoeken, ontstond een gevarieerde natuurserie waarin zoveel mogelijk alle facetten van de planten- en dierenwereld worden getoond.
Wij hopen u te verwelkomen!

Reacties zijn gesloten.