ZWO Projectdienst 10 februari 2013 om 09.30

sumatraOp zondag 10 februari zal Henriëtte Nieuwenhuis bij ons in de ochtend dienst voorgaan. Henriëtte werkt sinds augustus 2011 als toerustingwerker bij de Gereja Kristen Sumatra Bagian Selatan (GKSBS) in Zuid Sumatra.

Zij zal die ochtend preken en haar anekdotes en ervaringen uit Indonesië met ons delen. De dienst zal een Indonesisch karakter hebben en er zullen een aantal typisch Indonesische elementen worden toegevoegd aan deze dienst.
Na de dienst is er ook gelegenheid om met elkaar na te praten over het werk van Henriëtte in Zuid Sumatra.

De ZWO-collecte is deze dag bestemd voor de rijstboeren in Zuid-Sumatra.
We hopen dat we velen van u mogen begroeten in deze speciale ZWO dienst en bevelen de collecte van harte bij u aan.

Reacties zijn gesloten.