3e collecte maand november

Het Bartiméus Fonds is de bestemming voor de derde collecte in november.
Deze organisatie heeft een missie: zij willen dat mensen met een visuele beperking voluit kunnen meedoen in de samenleving en dat hun levenslust en talenten volledig tot hun recht kunnen komen. Het is hun ambitie ervoor te zorgen dat mensen die slechtziend of blind zijn het leven kunnen leiden dat bij hen past. Ook als ze een meervoudige beperking hebben of problemen ervaren met zien door bijvoorbeeld niet aangeboren hersenletsel. Want iedereen in ons land heeft recht op een veilige woonomgeving, goed onderwijs en werk waarin je je kunt ontplooien.
In Nederland zijn circa 300.000 mensen slechtziend of blind, zij kunnen niet vertrouwen op hun ogen. Het Bartiméus Fonds haalt alles uit de kast om mogelijk te maken dat deze mensen voluit kunnen meedoen in de samenleving. Want het gaat niet om hoeveel procent je ziet, het gaat om hoeveel procent je leeft. Zij geloven in 100% leven. Daarom steunt dit fonds de werkzaamheden van Bartiméus en ontwikkelen thematische projecten op het gebied van: mobiliteit, onderwijs, werk en vrije tijd.
Meer informatie over dit werk kunt u vinden op de website: Bartimeusfonds.nl

Reacties zijn gesloten.