Kerstfair op 9 december

We hopen binnenkort weer een kerstfair te kunnen houden, waarvan de opbrengst voor de kerk en voor het kerstproject van Kerk in Actie ‘Geef Licht’ is, deze keer voor vluchtelingenkinderen in Griekenland. Van 16.00- 20.00 uur bent u welkom in een kerk in kerstsfeer, voor het kopen van mooie kerstukjes, bakspullen en zelfgemaakte knuffels, jam en (kerst)kaarten.
Daarnaast is er een leuke sortering tweedehands boeken, puzzels en cd’s, woonaccessoires en speelgoed: duurzaam en voor een kleine prijs. Bij het rad van avontuur zijn er leuke prijzen en uiteraard zijn er diverse activiteiten voor de kinderen.
We sluiten aan bij het jaarthema “Aan tafel”. Eten met elkaar hoort er natuurlijk dan ook bij, dus ‘kom aan tafel’ voor heerlijke pannenkoeken, maaltijdsoepen en broodjes en vooral voor gezelligheid, verbinding en saamhorigheid!
De kerstfair wordt vanaf 19.30 afgesloten met prachtige koorzang (Christmas Carols) door Canticum Amicorum. We hopen op een mooie dag, met een leuke opbrengst.

Reacties zijn gesloten.