Alles heeft zijn tijd

Dit is de eerste activiteit van de VET van Boven-Hardinxveld voor komend seizoen..,

Van alle activiteiten In de komende winter wordt u via deze website en het contactblad op de hoogte gehouden en kunt u zich daar zo u wilt ook (zo nodig) voor opgeven dan wel gewoon aan deelnemen. .

allesopzijntijdAlles heeft zijn tijd

Bezoek van deze tentoonstelling in de Grote Kerk in Vianen

Mérie van Zandwijk-Rijnberkhof exposeert met haar composities in de Grote Kerk in Vianen. Een belangrijke leidraad in het werk van mevrouw Mérie van Zandwijk is haar geloof. In de bijbel vindt Mérie de ankers om haar werk vorm te geven. In de kunst die ze maakt, staat de natuur centraal. Natuurlijke, niet voor de hand liggende materialen zijn essentieel voor haar kunstwerken die daardoor verrassend en spraakmakend zijn.

Zelf ontdekken
Vanuit haar gevoel probeert Mérie de beschouwer iets mee te geven dat niet altijd in woorden is uit te drukken. De wereld van geloven en spiritualiteit van de kunstenaar kan uitnodigend zijn om eens anders te kijken en hetgeen je ziet verdiepend te ervaren. Haar motto is ‘zoeken, vinden, beleven’.
Iedereen mag het zelf ontdekken.
Een belangrijk element is het brengen van verstilling.

De expositie is georganiseerd door de werkgroep kerk en kunst.

Zaterdag 4 oktober gaan we met elkaar deze expositie bekijken, waarbij Mérie van Zandwijk zelf uitleg zal geven.

Datum : zaterdag 4 oktober 2014
Tijd : 13.30 uur
Plaats : Grote Kerk in Vianen

Opgeven tot maandag 29 september bij Marjorie van den Heuvel (0184-630463 / marjorievdheuvel@hetnet.nl)

Reacties zijn gesloten.