Ark Mission kaartenactie

Ook dit jaar doen we mee met de kerstkaartenactie van de organisatie Ark Mission. (zie www.arkmission.nl).
Er staat op 17 en 24 nov. een doos in de ontmoetingsruimte waarin u en jullie kaarten en tekeningen kunnen doen, die rond kerst (o.a. via het Leger des Heils en de gevangenissen) worden uitgedeeld aan gevangenen, dak- en thuislozen. Op de kaarten schrijft u een wens of groet en uw naam, maar géén adres. Ze worden verstuurd in een verzamelenveloppe.
Er liggen wat kaarten bij de doos om ter plekke te schrijven, maar het zou ook fijn zijn, als u kaarten van uzelf meebrengt en als er wat kindertekeningen meegestuurd kunnen worden! (persoonlijk verzenden kan natuurlijk ook).
Op de website kunt u lezen, hoezeer dit voor ons zo kleine gebaar wordt gewaardeerd door mensen die in een moeilijke situatie verkeren.

Reacties zijn gesloten.