Christelijke Studentenvereniging Ichtus.

Word ook lid van de christelijke studentenvereniging Ichthus Rotterdam! Ga je in september aan een studie in Rotterdam beginnen? Of studeer je al langer aan een mbo, hbo of universiteit in Rotterdam of Gouda? Wil je een heel gezellige tijd beleven en je verdiepen in de Bijbel? Word dan lid van Ichthus Rotterdam!   Ichthus is een kleinschalige vereniging, waardoor je iedereen goed kent en je al snel hechte contacten opbouwt. Kenmerkend voor Ichthus is de basis: het geloof staat bij ons centraal. Door de verschillende kerkelijke achtergronden is er altijd mogelijkheid tot interessante discussies en gesprekken. Ichthus komt elke week op woensdagavond bijeen om Bijbelkring te houden. Eerst wordt er met elkaar gegeten. Vervolgens wordt een bepaald thema besproken. Na het ‘serieuze’ gedeelte wordt er gezellig nagepraat. Eenmaal in de drie weken is er op woensdag een zogenaamde ‘Ichthusavond’. Op zo`n avond wordt er met heel de vereniging gezamenlijk gegeten en komt er vaak een spreker langs. Op donderdagavonden zijn er ook vaak gezellige activiteiten en we gaan geregeld een weekendje weg. Wil je meer lezen over Ichthus, kijk dan op de website: www.ichthusrotterdam.nl.   Ichthus nodigt je uit om een kijkje te nemen bij de vereniging. In september organiseren we de open maand, speciaal voor nieuwe studenten. Een greep uit de activiteiten:

  • Woensdagen 3 september, 17 september en 1 oktober open Ichthusavonden;
  • Woensdagen 10 september en 24 september open Bijbelkringen;
  • Donderdag 18 september een gezellige introductieactiviteit.

Meer informatie over de open maand die Ichthus Rotterdam organiseert kun je vinden op www.ichthusrotterdam.nl/lid-worden/openmaand2014.   Bij Ichthus doen we niet aan een ontgroening; je bent welkom zoals je bent. We willen je daarom van harte uitnodigen om één of meerdere activiteiten in de open maand te bezoeken! Als je jezelf wilt opgeven of als je extra informatie wilt, mail dan naar info@ichthusrotterdam.nl. Hopelijk zien we jou ook op de eerste avonden in het nieuwe verenigingsjaar, wees welkom!

Reacties zijn gesloten.