CONCERT YOUNG MESSIAH 7 NOVEMBER

Flyer voor online gebruilk []

Op 7 november 2014 wordt een concert georganiseerd in onze kerk. Op deze avond wordt de Young Messiah uitgevoerd door 4Tune onder leiding van Niek de Groot en met medewerking van Margreet Besems als verteller.
Het overbekende verhaal van de Messiah (gecomponeerd door Georg Friedrich Händel) wordt op eigentijdse wijze verteld, gespeeld en gezongen en is gebaseerd op het in 1982 door Tom Parker vertolkte muziekstuk. Dit filmpje geeft een impressie van de Young Messiah, uitgevoerd door 4Tune.
Het is niet zomaar een concert, maar een concert waarbij de opbrengst van de kaartverkoop geheel ten goede komt aan de Stichting Bright Star Education in India.
Bright Star Education zorgt ervoor dat kansarme kinderen in de sloppenwijken van Pune in India onderwijs, een maaltijd en medicatie ontvangen. Het project, bestuurd door vier Hardinxveld-Giessendamse en Giessenburgse ondernemers, wordt ondersteund door de ZWO-commissie van onze gemeente. Zie voor meer informatie over de stichting www.bsenl.nl.

Kom ook kijken, luisteren en genieten van dit prachtige concert.
Kaarten kosten 7,50 (inclusief een consumptie) en zijn te reserveren bij:
* Bert Besems: bertbesems@kpnmail.nl
* Jan Hettema: jwhettema@hetnet.nl
De zaal is open vanaf 20.00 uur voor een informele ontmoeting met een kop koffie of thee.
Het concert start om 20.30 uur. Ook na afloop is er tijd en ruimte om elkaar te ontmoeten.
Wij zien u graag op 7 november.

Namens het bestuur van Bright Star Nederland en de ZWO-commissie,
Bert Besems en Jan Hettema

Reacties zijn gesloten.