De Dimensions Juniors in Giessenburg

Op zaterdag 5 November zullen de Dimensions Juniors een spetterend concert geven in de Gereformeerde Kerk in Giessenburg. Met een pakkend, vrolijk en humoristisch programma, met de titel ‘wie (niet) weg is, is gezien’ vertellen de Dimensions Juniors over een God die je altijd blijft zien en die er altijd voor je is. De vrolijke liedjes, stoere dansjes en het spannende verhaal zorgen voor een concert dat voor jong en oud een feestje is!
Het concert begint om 19.00 en de zaal is open om 18.30. De entree is gratis en voor de juniors_fb_headeronkosten is er een collecte na afloop. Voor meer informatie over het concert en Dimensions Juniors kunt u contact opnemen met djgiessenburg@gmail.com of kijken op www.dimensionsmusic.nl

We vinden het super leuk om jou en u op 5 november te mogen ontmoeten.

Reacties zijn gesloten.