Dr. André Troost over troosten en vertroost worden

Als God mij vertroost…
Over troosten en vertroost worden.

Troosten is een vak apart. Pastors hebben er voor gestudeerd en in de loop van jaren ervaring in opgebouwd. Dat wil nog niet zeggen dat je alleen als professionele pastor troosten kunt.

Soms zijn juist zij die er niet voor gestudeerd hebben, de beste troosters.

Hoe dan ook, over de voetangels en klemmen van ‘troosten’ gaat de lezing ‘Als God mij vertroost’. Overigens zal de lezing niet alleen over troosten gaan, maar ook over vertroost worden: ‘Hoe schenk je en hoe ontvang je vertroosting?’ zijn de vragen die aan de orde zullen komen.

Dr. André F. Troost uit Ermelo, ruim 40 jaar predikant, verzorgt de lezing. Hij was onder andere predikant in Asperen en Ermelo, later in Amsterdam (Engelse Kerk, Begijnhof) en Heusden. Niet alleen in gesproken maar ook in geschreven woord is hij al die jaren pastoraal werkzaam geweest. Diverse boeken van zijn hand (meditatieve lectuur, bijbelse dagboeken, theologische werken, liedbundels) zullen op deze avond beschikbaar zijn om aan te schaffen.

Datum : woensdag 9 oktober

Tijd : 20.00 uur, koffie of thee vanaf 19.45 uur

Locatie: Gereformeerde Kerk Boven-Hardinxveld, Jan Steenstraat 5

Reacties zijn gesloten.