Eten voor jong en oud!

Het is weer zover! Op woensdag 6 maart a.s. wordt er weer een gezellige avond georganiseerd voor jong en oud(er) in Het Spoor. Die avond zullen de ouderen een maaltijd klaarmaken voor de jongeren. De vorige keer waren de rollen omgedraaid en nu willen we kijken of de ouderen net zo lekker kunnen koken als de jeugd! Na het eten is het een gezellig samenzijn. Dit wordt verzorgd door de woensdagavondclub.
Binnenkort ontvangen de ouderen uit de gemeente een uitnodiging in de brievenbus. Als je als jongere mee wilt doen, moet je je via onderstaande mailadres opgeven. Doe dit voor 25 februari, want er moeten inkopen gedaan worden. We vragen een kleine vrijwillige vergoeding voor de onkosten.
De avond begint om 18.00 uur en rond 20.30 uur sluiten we af en mag iedereen weer naar huis.

Margreet Besems, tel. 611950
margreetbesems@live.nl

Reacties zijn gesloten.