Actie “dakloze nacht”

De afgelopen jaren hebben we een aantal keer met jongeren een succesvolle ‘dakloze nacht’ aan de overkant van de rivier georganiseerd. We hebben met de jeugd van onze kerk een nacht geslapen in zelfgebouwde huisjes van karton. Door zich te laten sponsoren zamelen de kinderen geld in voor een goed doel, namelijk voor mensen uit onze gemeente die iets gaan doen aan diaconie/zending dichtbij of in het buitenland.
Ook in 2013 willen we rond april/mei dit evenement weer organiseren. Hiervoor zijn we echter nog wel op zoek naar een goede bestemming.
Gaat u zelf of kent u iemand uit onze gemeente die in 2013 op reis naar het buitenland gaat of zijn er andere persoonlijke goede doelen waarmee we met deze actie voor een extra ondersteuning kunnen zorgen? Laat het ons dan weten zodat we de dakloze nacht opnieuw kunnen gaan organiseren.

U kunt een email sturen aan cjstuurman@gmail.com of mdenbutter@kpnplanet.nl. Vermeld hierbij duidelijk het te steunen doel en wie hiervoor wat gaat ondernemen.
We zien de reacties graag tegemoet

Reacties zijn gesloten.