Gezellige middag voor senioren

foto-bij-seniorencommissie
Op 10 november organiseert de seniorencommissie een gezellige middag voor de senioren uit onze gemeente in de ontmoetingsruimte van de kerk. In de komende week zullen de uitnodigingen bij de betrokkenen worden bezorgd.
De seniorencommissie nodigt alle senioren van onze gemeente van harte uit voor een gezellige middag in de ontmoetingsruimte van de kerk op donderdagmiddag 10 november van 15.00 – 17.00 uur.

kerk-stationsstraat
Programma:
* Gezellig ‘samen’ zijn
* Koffie/thee met iets lekkers
* Film/foto’s bekijken van het reisje op 26 mei
* Hapje en drankje

Wij hopen dat u er bij kunt zijn. U bent van harte welkom! Aanmelden graag via de mail: seniorencommissiegiessendam@gmail.com, of telefonisch bij de leden van de seniorencommissie: Ellen Buiteman,  tel. 617852; Lida Kortenhoeven, tel. 615234; Marijke Mol, tel. 614360; Anke Trapman, tel. 613036 of Marianne Vonk, tel. 615305. Tevens kunt u aangeven of u vervoer nodig heeft.

Reacties zijn gesloten.