Inspiratieochtend “Deel je leven”

Zaterdagmorgen 27 augustus 2016 waren alle diakenen, ouderlingen en pastoraal medewerkers Inspiratie 27-08-16-1 Inspiratie 27-08-16-2 Inspiratie 27-08-16-3om 8.45 uur welkom in de ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk in Sliedrecht. Met elkaar is het jaarthema “Deel je leven” verkend en opgestart. Het eerste deel van de ochtend is m.n. het groot huisbezoek voorbereid en daarna was er een route uitgezet in de Merwelanden waar al wandelend gesproken is met elkaar aan de hand van een aantal vragen die uitnodigden tot delen: delen wat je gelooft, wat je hobbys zijn en samen de stilte delen. Als afsluiting was er een picknick waarbij er ruimschoots gedeeld is van al het lekkers dat was meegebracht.

De kerkenraad is er na deze ochtend weer klaar voor om er een mooi jaar met de gemeente van te gaan maken, waarin “deel je leven” het centrale thema zal zijn. (hp)

Reacties zijn gesloten.