Jubileum “Op Weg”

Dit jaar viert Jeugdkoor “Op Weg” z’n 40-jarig jubileum!

U/je zult begrijpen dat dit een prijskaartje met zich meebrengt, daarom zullen er diverse acties komen ter bekostiging van deze activiteiten. De eerstvolgende actie is een talentenveiling, en wel op 28 februari vanaf 19.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Boven-Hardinxveld, Jan Steenstraat 5. Naast de veiling zal de avond worden gevuld met diverse leuke onderdelen.
De opbrengst van de avond wordt voor 50% gebruikt voor de onkosten van de jubileumvieringen en de rest gaat naar diverse goede doelen! Natuurlijk is het geweldig om een 40-jarig jubileum te vieren, maar laten we niet vergeten hoe we zover zijn gekomen; een woord van dank aan alle leden en vooral oud-leden, is dan ook op z’n plaats. Bij deze.

We willen dit met iedereen vieren.
Info: www.facebook.com/jeugdkoor.opweg.

Namens Jeugdkoor Op Weg,
Lesly Stuurman

Reacties zijn gesloten.