Kindernevendienst in de vakantietijd

Afgelopen seizoen heeft de leiding samen met de kinderen weer vele fijne kindernevendiensten gehouden. Soms met veel kinderen, soms met wat minder. I.v.m. de vakantie is er nu 5 weken geen kindernevendienst. De zondagen 20 juli en 31 augustus van de schoolvakantie is er wel nevendienst.
Die overige 5 weken zijn de kinderen (met hun ouders) vanzelfsprekend van harte welkom in de kerk! Na de vakantie zullen Ellie den Ottelander en Monique Huisman hun taken overdragen aan Dikkie Noordzij en Franka Rietveld. Fijn dat zij mee willen gaan draaien in het team van de kindernevendienst. Annelies zal vanaf dan aanspreekpunt/ voorzitter zijn van de kindernevendienst. Namens de kindernevendienst wensen we jullie een fijne vakantietijd toe!

Reacties zijn gesloten.