Laatste zondag kerkelijk jaar

Op 20 november a.s. is het de laatste zondag van het kerkelijk jaar. Zoals u gewend bent gaan we, Annelies Alblas, Betty Kraijo, Marry Kafoe en Ineke van Asperen dan weer elke zondag een symbolische schikking maken..

Het thema dit jaar is: ‘De wereld omgekeerd’.

De inspiratie is door een groep voorbereiders gevonden in een lied van Huub Oosterhuis. Advent is een tijd van verwachten. De mensheid kijkt uit, verlangt naar een wereld omgekeerd, een wereld waarin vrede en gerechtigheid vanzelfsprekend zullen zijn. U zult de symbolische schikkingen weer elke dienst vanaf 20 november voorin de kerk kunnen zien staan, loop gerust er eens langs na de dienst. Ook komt het elke week in de Weekbrief te staan en wordt het voor de dienst gebeamerd, zodat u het rustig en op het moment dat u het uitkomt kunt lezen. (hp)

Reacties zijn gesloten.