Lezing over Mystiek Leven

In november 2011 kwam bij uitgeverij Berne het laatste boek van Ds. Kick Bras uit, onder de titel: ”Mystiek leven”.
In dit rijk geïllustreerde boek werden ook afbeeldingen opgenomen van zes schilderijen van zijn vrouw Anke Bras – van Oord. Aan de hand van deze zes schilderijen houdt Ds. Kick Bras woensdag 14 november 2012 een inleiding over mystiek leven. Hij doet dat door te spreken over 5 facetten:
– leven in aandacht                    – leven met gebed en meditatie
– leven in eenheid                      – leven in vreugde
– leven in liefde
Zo wordt duidelijk dat mystiek niet alleen weggelegd is voor een kleine groep, maar de kern uitmaakt van het geloof van ons allemaal. Het gaat om geloof als levenservaring. Geloof als bezielende factor in het alledaagse leven. Enkele mystieke teksten, onder andere van de bekende Dietrich Bonhoeffer en Etty Hillesum, zullen daarbij uitgereikt en samen gelezen en besproken worden. Diverse boeken van zijn hand zullen deze avond ook te koop zijn. Ds. Kick Bras is predikant in de Protestantse gemeente van Gorinchem, voorzitter van Vacare, platform voor meditatief leven, en schrijver van diverse boeken op het gebied van spiritualiteit, meditatie en mystiek. Voor meer informatie verwijzen we naar zijn website: www.kickbras.nl

Datum:                Woensdag 14 november 2012
Tijd:                    20.00 uur (koffie vanaf 19.45 uur)
Plaats:                Gereformeerde Kerk Boven-Hardinxveld
Jan Steenstraat 5
Vervoer nodig?:    Bel met Marry Kafoe op tel. 614578

Reacties zijn gesloten.