Meer geluk dan grijsheid

Iedereen wil oud worden. Maar als oud worden gepaard gaat met ziekte, pijn en verlies, wat meestal zo is, dan is het een hele kunst om nog plezier in het leven te houden. Toch is dat mogelijk. Want in het ouder worden ligt een spirituele kans verborgen. Daarover vertelt Jean-Jacques Suurmond ons deze avond. Ds. Suurmond is predikant, geestelijk verzorger, supervisor en publicist, onder meer columnist van het dagblad Trouw. Hij schreef het boekje ‘Meer geluk dan grijsheid. Spiritualiteit van de ouderdom’, waarin hij betoogt dat, met het verval van de uiterlijke mens, de innerlijke mens kan groeien en de kwaliteit van leven kan toenemen.Zie het artikel in Het Kompas.
Datum: donderdag 1 oktober 2015
Tijd: 20.00 uur tot ca. 22.00 uur, vanaf 19.45 uur koffie en thee
Plaats: Gereformeerde Kerk Boven-Hardinxveld, Jan Steenstraat 5 (hp)

Reacties zijn gesloten.