Geloofsgesprekken bij de goede buren

Inspiratiedag
goede buren-aAfgelopen (start)weekend mochten we met elkaar de aftrap geven van het nieuwe seizoen met als thema ‘Goede buren’. Ook uw Kerkenraad en pastoraal bezoekers hebben zich rondom dit thema voorbereid in aanloop naar het nieuwe seizoen. Zij deden dit tijdens de jaarlijkse inspiratiedag op 5 september. We waren hiervoor bij ‘de buren’: de Gereformeerde kerk in Boven Hardinxveld. In een andere omgeving verdiepten we ons in het jaarthema. Ook was er ook ruimte voor geloofsgesprekken met elkaar aan de hand van zelf meegebrachte spullen die wat vertelden over ons (geloofs-)leven. We kunnen terugkijken op een hele fijne en waardevolle ochtend. Het geloofsgesprek zal ook binnen de Kerkenraadsvergaderingen dit jaar meer aandacht krijgen zodat er naast beleid en bestuur ook meer ruimte komt voor bezinning. (hp)

Reacties zijn gesloten.