Paaseitjes verkoop t.b.v het jeugdwerk

Ook dit jaar is er weer een actie met paaseitjes voor het jeugdwerk. De kinderen van de Spoorzoekers en de jongeren van de Trefvogels komen op 5 en 6 april bij jullie langs om eitjes te verkopen of om de bestelling af te leveren. Je kunt ook zelf je bestelling op komen halen in de kerk of ‘Het Spoor’. Dat hangt af van waar we die avonden zitten i.v.m. activiteiten in de kerk. Er staat koffie en thee klaar. Vanaf 18 maart t/m 2 april kan je het bestelformulier, welke in dit Contactblad zit bijgesloten, inleveren in de paaseitjeskraam in de ontmoetingsruimte van de kerk of door de brievenbus bij Stenny Stuurman, Brooshooftstraat 1. Er zal ook een digitaal bestelformulier met de Weekbrief van 17 maart worden rondgestuurd, welke je kunt sturen naar cjstuurman@gmail.com

Het geld van de paaseitjesactie wordt gebruikt voor activiteiten voor de jeugd en voor ondersteuningsmateriaal voor de clubavonden. Op deze avonden wordt naast een activiteit of spel ook nog steeds catechisatie gegeven door vrijwilligers. Wij hopen dat jullie de eitjes kopen, ze zijn UTZ gecertificeerd. Dit is een keurmerk voor chocola en andere producten die afkomstig zijn van boeren die oog hebben voor mens en milieu. Zij gebruiken bijvoorbeeld minder bestrijdingsmiddelen en garanderen goede werkomstandigheden voor hun arbeiders. Deze actie wordt van harte bij jullie aanbevolen.

Namens de jeugdraad, bedankt.