RE-Fresh 2014 / Inschrijven mogelijk tot 8 maart

Christenen uit de polder ontmoeten elkaar.

Een verfrissende ontmoeting van veelkleurige Christenen uit  de Alblasserwaard en omgeving.

Ben jij er (weer) bij?

Tijdens RE:Fresh 2013 hebben we nagedacht over de dijken waarachter we ons veilig voelen. Het thema van RE:Fresh 2014 is:

Gods Geest waait door de polder en zet ons in beweging.

 Wil je samen met Christenen uit de polder nadenken over Gods Geest en je in beweging laten zetten, dan nodigen we je uit voor RE:Fresh 2014. RE:Fresh is vorig jaar van start gegaan en staat voor verfrissend en verkwikkend Christen zijn. Het evenement geeft je nieuwe kracht en energie. De refreshments en de energie krijg je door de ontmoetingen met elkaar, de maaltijden, koffie- en borrelmomenten, de sprekers Gert Hutten en Susanna Versteeg, het zingen o.l.v. de band Quest, prikkelend cabaret met “Als zodanig”  en inspirerende workshops.

RE:Fresh 2014 start op vrijdagavond 14 maart 2014 om 19.00 uur en
eindigt zaterdagmiddag 15 maart 2014 om 16.30 uur.

Plaats: ‘de Bron’, Maasstraat.
Kosten: 50 euro per persoon.
Opgave via www.polderchristen.nl
Meer informatie: www.polderchristen.nl

Reacties zijn gesloten.