Stilte in de kerk

Waar vinden we nog de tijd en de rust (en de ruimte) om stil te worden, stil te zijn, tot stilte te komen.
In de stille weken zal op zaterdagmiddag de kerk open zijn, om een moment stil te worden. Vorig jaar hebben we voor het eerst de kerkenraadskamer ingericht als stilteruimte. Dit jaar zal daarnaast ook de kerkzaal beschikbaar zijn. Je krijgt de gelegenheid om een kwartiertje, half uur of een paar minuten tot inkeer te komen in de kerk. Gewoon maar even stil zijn. Een gebed uitspreken, denken over het leven of helemaal niets denken. Een tekst uit de Bijbel overdenken. Je gezin bij God brengen. Een mooi gedicht lezen. Met de ogen open of de ogen dicht. Met de handen gevouwen of de handen open. Met opgeheven hoofd of gebogen. Je krijgt de kans om jezelf te vinden of te verliezen. Overgave en inkeer. Jezelf zijn. Probeer dat eens. De schaamte voorbij. Waar maak je nog tijd voor? Hoeveel van je tijd mag voor God alleen zijn? God wacht op jou. Een ontmoeting van hart tot hart.
Ik ben die Ik ben en zal er altijd voor je zijn, heeft Hij gezegd. God houdt van jou.

Data: 07 en 14 maart 14.00-17.00uur; 21 maart niet; 28 maart van 15.00-17.00uur; 04 en 11 april van 14.00-17.00uur

Reacties zijn gesloten.