Tienerweekend vanaf 7 juli 2017

Voor de zesde keer op rij vindt deze zomer het Tienerweekend plaats. Dit is een weekend vol sport, spel, Bijbelstudies en gezelligheid voor tieners van 13 tot 16 jaar die wegens financiële omstandigheden of een bijzondere gezinssituatie niet op vakantie kunnen. Dit jaar gaan we van 7 t/m 10 juli naar kampgebouw D’n Hazelaar in Eersel. De kinderen kunnen tegen een kleine vergoeding (of als dat niet lukt gratis) mee op het kamp. Dit wordt georganiseerd en gefinancierd vanuit de Hervormde Gemeente Giessendam/Neder-Hardinxveld.
Het is moeilijk om de tieners in deze doelgroep te bereiken en daarvoor vragen we uw hulp. Kent u tieners binnen of buiten uw kerkelijke gemeente die mee zouden willen op dit kamp en binnen de doelgroep vallen? Zou u hen willen uitnodigen voor het kamp? Aanmelden vóór 15 juni.
Voor informatie en opgave: Mail naar tienerweekend07@gmail.com.  (hp)

 

Reacties zijn gesloten.