Zing mee met de Matthäus Passion!

COV Laudate uit Hardinxveld-Giessendam heeft plannen voor een uitvoering van de Matthäus Passion van J.S. Bach op 6 april 2019 en zal plaatsvinden in de Bethlehemkerk te Papendrecht. Diverse professionele solisten zullen hun medewerking verlenen en de begeleiding is in handen van Barok Consort Musica Aeterna.
COV Laudate zoekt nieuwe (project)leden om het koor te versterken. Er is vooral plaats voor tenoren en bassen, maar ook sopranen en enkele alten zijn welkom.
Projectleden zijn welkom vanaf de open repetities op 28 augustus en 4 september 2017. Zangers die de Matthäus Passion eerder hebben uitgevoerd kunnen instromen in januari 2018 voor het concert op 24 maart 2018, en in januari 2019 voor het concert op 6 april 2019.

Info en opgave bij secretariaat: Aja Houtman, 0184 – 617031, ajahoutman@gmail.com (wk)

Reacties zijn gesloten.