ZWO-collecte op zondag 23 maart

Thuiszorg voor arme ouderen in Moldavië

De op leeftijd gekomen Lisa woont  in het armste land van Europa, Moldavië. Het pensioen dat ze ontvangt is niet genoeg om van rond te komen. Honger is een serieuze bedreiging voor ouderen in Moldavië. Lisa, 86 jaar oud en kromgegroeid door het zware werk op de boerderij, werd in haar huis aangetroffen toen ze al drie dagen niets gegeten had. Ze was er slecht aan toe. Bethania, partnerorganisatie van Kerk in Actie, ziet om naar ouderen in Moldavië die bedreigd worden door honger en eenzaamheid.
Wij vragen op 23 maart uw bijdrage voor het werk van Bethania in Moldavië en andere zendingsprojecten van Kerk in Actie. Kom in beweging… zodat ouderen in Moldavië weer te eten hebben! We bevelen deze collecte van harte bij u aan.

Reacties zijn gesloten.