ZWO nieuws

Actie acceptgiro:
Allereerst willen we iedereen hartelijk danken voor de bijdrage voor het werk van de ZWO middels de eerder dit jaar verstrekte acceptgiro’s.

Uiteraard zijn giften nog steeds welkom via de acceptgiro of via ons rekeningnummer: NL02 RABO 0325 0365 43 EUR tnv Gereformeerde Kerk inzake Zendingscommissie.

Vacature

.De ZWO-commissie is op zoek naar een nieuw commissielid  (m/v ), die samen met ons        (Chris Kafoe, Sander Besems, Betsy de Ruiter en Jan Hettema jr ) de gemeente steeds        weer probeert te betrekken bij de behoeften en noden in de wereld.

Het zien, bewogen worden en in beweging te komen en inzet te geven voor medemensen in nood is onze missie . Voor meer informatie over het ZWO-werk: KLIK hier!

Kerstmarkt 2014:

Ook dit jaar zal de ZWO meewerken aan de organisatie van de kerstmarkt. Hoe we hier verder  invulling aan zullen geven, gaan we de komende maanden samen met de kerstmarktcommissie verder bespreken. Ook daarom zou het fijn zijn als iemand ons  zou komen versterken!
Namens de ZWO-commissie,
Jan Hettema ( jr )

Reacties zijn gesloten.