ACD collecte 11 augustus 2013

De diaconie heeft besloten om de opbrengst van de ACD collecte (collecte voor Algemeen Christelijke Doelen) dit keer te bestemmen voor Edukans, een ontwikkelingsorganisatie die zich richt op onderwijs in ontwikkelingslanden en zich hierbij laat inspireren door de Bijbel en de christelijk-sociale traditie.

Wereldwijd gaan 61 miljoen kinderen niet naar school. Onderwijs maakt weerbaar, geeft kinderen vaardigheden waar ze hun leven lang profijt van hebben. Daarom werkt Edukans aan meer scholen, schoolbanken, schoolborden, meer boeken en leraren in ontwikkelingslanden. Met verschillende onderwijsprojecten werkt Edukans in ontwikkelingslanden aan een duurzame oplossing van armoede. Daarmee worden niet alleen de kinderen geholpen, maar de hele gemeenschap. Edukans werkt samen met lokale partnerorganisaties. Zij weten goed wat de behoeften in het land zijn en zij staan dicht bij de lokale bevolking. Edukans is afhankelijk van giften en subsidies. De diaconie hoopt dat mede door uw gift kansarme kinderen weer naar school kunnen.
Voor meer informatie kunt u de site www.edukans.nl raadplegen.

Reacties zijn gesloten.