Trinity live in Dordrecht 12 oktober 2013

De Andreaskerk bestaat 50 jaar en om dit heugelijke feit muzikaal te vieren speelt de band Trinity op zaterdagavond 12 oktober om 20:00 in de Andreaskerk (Wielwijk).

 

Trinity bestaat uit vier jonge getalenteerde muzikanten. Drie van de vier bandleden, de drie gebroeders Smelt, brachten hun jeugdjaren door in Peru. De Up-tempo Spaanstalige Zuid-Amerikaanse invloeden, aangevuld met hun liefde voor Keltische klanken, levert een bijzondere mengeling van ritmische en meeslepende nummers op. Trinity kenmerkt zich door een sterke en aanstekelijke live performance. De band ontstond in 2004 en groeide snel uit tot een band van formaat. Zo stonden ze in het voorprogramma van ‘NewWorldSon’, ‘IONA’, ‘Sons of Korah’ en speelden ze in 2012 op het hoofdpodium van het Xnoizz Flevo Festival.  Ook speelden ze dit jaar op de EO-jongerendag.

Kaarten zijn uitsluitend verkrijgbaar via de website van de Andreaskerk en kosten € 18,- per kaartje.

Kom met ons mee vieren en genieten! Bestel nu je kaarten via: www.andreaskerk.com/concert

Tot ziens op 12 oktober!

Reacties zijn gesloten.