Afscheid Bert Kruis als organist in onze kerk

Onze organist Bert Kruis heeft de kerkenraad verzocht, om hem ontslag te verlenen in verband met zijn aanstelling als organist van de Gereformeerde kerk van Werkendam. Om agendatechnische redenen kan hij aan de verplichtingen voor onze kerk niet meer voldoen. Wij vinden het natuurlijk erg jammer dat we met het vertrek van Bert zijn ontzettend mooie orgelspel moeten missen.
Vanaf deze plaats willen we hem bedanken voor ruim 22 jaar begeleiding van de gemeentezang en zijn betrokkenheid bij onze gemeente, onder andere als dirigent van het koor “Com nu met Sangh”.
We wensen hem en zijn gezin Gods zegen toe voor de toekomst en veel speelplezier in Werkendam. In de ochtenddienst van 24 februari zal hij voor het laatst, als vaste organist, onze gemeente begeleiden op het orgel.
Hij heeft gezegd dat hij wellicht in de komende tijd nog wel eens in onze kerk komt spelen als gast-organist als Jany geen organist kan vinden.

Reacties zijn gesloten.