Cursus: Kerk, Islam & Interculturele Communicatie

In deze tijd is de wereld dichtbij gekomen, en de kerk meer dan ooit een ‘gebedshuis voor de volken’.
Maar uit wat voor leefwereld komen mensen van andere culturen? Wat denkt een moslim als hij een kerk binnenstapt? Hoe communiceer je effectief?

De laatste tijd krijgen we steeds meer vragen over: ‘Hoe ga ik als christen om met een moslim?’ ‘Wat kan ik wel of niet tegen de vluchteling over het geloof zeggen?’ ‘Wat kan ik met een moslim delen over het christelijk geloof?’ ‘Hoe ver kan ik in het contact gaan met de vluchteling?’ ‘Welke vragen moet ik vooral niet stellen, als het over het land van herkomst gaat?’ ‘’ Hoe kom ik meer te weten over de Arabisch/Syrische/Eritrese cultuur?’

Op al zulk soort vragen kunt u een antwoord krijgen op:

Dinsdagavond  3-oktober: cultuur, wereldbeelden en hoe je de wortel van verschillen kunt begrijpen
en donderdagavond 19 oktobercultuurverschillen in man-vrouw verhoudingen en cultuur in de Bijbel.
Start 20:00 uur in het gebouw van VBG  Poldermolen 7 3352TH Papendrecht. 

We hebben deze avond een spreker, Rien van der Toorn, uitgenodigd om hier meer over te vertellen, en vragen te beantwoorden. Rien van der Toorn heeft Niet-Westerse sociologie gestudeerd en heeft samen met zijn Iraanse vrouw een advies- en trainingsbureau voor intercultureel werk
http://www.crossculturalimpact.nl/cci/Welkom.html

Iedereen is van harte welkom.

Met vriendelijke groet, ICF Alblasserwaard.

Reacties zijn gesloten.