>>>>>Zondag 17 september<<<<<

Een nieuw seizoen begint, dit jaar rond het thema Een open huis. Op zondag 17 september maken we hiermee een start in een feestelijke dienst die om 09.30 uur begint.
We zullen lezen uit Lukas 14: ‘Iemand wilde een groot feestmaal geven en nodigde tal van gasten uit. Toen het tijd was voor het feestmaal, stuurde hij zijn dienaar naar de genodigden om tegen hen te zeggen: “Kom, want alles is klaar.” (..) “Ga naar de wegen en de akkers buiten de stad en nodig iedereen met klem uit, want mijn huis moet vol zijn.’ Hoe doe ik dat? KLIK hier!
Zullen we met elkaar proberen een open en uitnodigende gemeente te zijn, en in navolging van het Bijbelverhaal gasten uitnodigen voor de dienst, de koffie met lekkers en/of de workshops, maaltijd en muzikale vesper die er op volgen? (hp)

Reacties zijn gesloten.