Derde collecte in februari

“Even op adem komen” is de derde collecte bestemd voor de boerderij van de stichting Het Passion in Hummelo. Zij bieden tijdelijke opvang aan dak- en thuislozen en verslaafde medemensen. Gestrest van het straatleven, stukgelopen relaties en verslaving komen zij hier op adem en zijn onderdeel van het gewone leefritme om stappen te zetten richting herstel.
De begeleiders en vrijwilligers brengen structuur aan in de dag en helpen hen de draad van het leven weer op te pakken. Het Passion werkt samen met THDV, een stichting die sinds 1855 met een bewogen hart naast kwetsbare mensen staat. Het Passion is een diaconale instelling afhankelijk van vrijwilligers en giften van kerken, particulieren en bedrijven. Vrijwilligers kunnen een werkvakantie boeken en volgen samen met de gasten het dagprogramma. Het HBO-geschoold personeel en andere zorg gerelateerde kosten worden gefinancierd door de overheid.
Zie voor meer informatie de website: www.hetpassion.nl

Reacties zijn gesloten.