Vrouwenavond bij de Hoop

Zin in een ontspannen avond met inspirerende boodschap en gezelligheid?
Begin het jaar goed en kom naar de Vrouwenavond van Vrouwen van Hoop op 9 februari 2023 in Dordrecht.

Thema: ‘wat denk je zelf?’
Hoe zie jij jezelf, hoe kom je over op de ander en hoe wil God dat jij jezelf ziet? Samen met identititeits-coach Corien Struijk zoeken we antwoord op deze vragen! Geniet van een gezellig spel, muziek en leerzame boodschap en laat je bemoedigen door het verhaal van een vrouw die hulp ontving bij De Hoop ggz. Van harte welkom! Steun moeders bij De Hoop Deze avond zetten we ons samen in voor moeders bij De Hoop. Dankzij de opbrengst van de avond kunnen de kinderen naar de opvang, terwijl de moeder zich focust op haar herstel. Buiten de behandelingen kunnen ze samen zijn, want moeder en kind horen bij elkaar!
Meld je aan Met wie kom jij naar deze avond? Meld je nu aan! Kijk op vrouwenvanhoop.nl/activiteiten

Reacties zijn gesloten.