“HOED”-Concert Flutamuze

In het kader van hun 10-jarig jubileum geeft dit bijzondere ensemble op
zaterdag 12 maart, van 16.00 – 17.00 uur
een concert in de “Kerk met de beelden” van de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap NPB  in Hardinxveld-Giessendam, Peulenstraat 167.

Een uur muziek van alle tijden en uit alle windstreken – van het jaar 1400 tot het jaar 2000 op blokfluiten, viool, nyckelharpa, gitaar, klavecimbel, viola da gamba, theorbe en vihuela. Een verrassende en boeiende mix van oude muziek uit de Barok en Renaissance, maar ook de volksmuziek komt hier aan bod. Dus …..”voor elk wat wils”. Daarbij zal er een korte uitleg gegeven worden over de rijke variatie aan muziekstukken en instrumenten. 

Er is veel te zien en te horen, dus ook kinderen zullen zich niet snel vervelen bij dit bijzondere concert. Na afloop is er gelegenheid tot vragen stellen en nader kennis te maken met de instrumenten en zal een vrijwillige bijdrage in de “HOED” op prijs worden gesteld.

Reacties zijn gesloten.