Kledinginzameling voor Roemenië

Uw goede, schone, maar overbodige kleding kunt u inleveren op de eerste woensdag van de maand tussen 19.00 en 20.00 uur op Rivierdijk 814 (voorheen winkelpand van “de Vroed”) Naast kleding zijn ook dekens en linnengoed van harte welkom. Belangrijk is dat aangeleverde materialen niet vuil of kapot zijn. De komende inleverdata/-tijden zijn:
De woensdagen: 7 oktober, 4 november en 2 december van 19.00 tot 20.00 uur. Van onze diaconie mochten we in mei een gift ontvangen voor ons werk in de hulpverlening in Roemenië, waarvoor nogmaals onze hartelijke dank. Mocht u ons werk ook financieel willen ondersteunen, dan kunt u dit doen door uw gift te storten op rekeningnummer NL16 RABO 0325 0034 08 t.n.v. de diaconie v.d. Hervormde gemeente onder vermelding van “Roemenië” Namens de werkgroep Roemenië, Wim Kafoe. (hp)

Reacties zijn gesloten.