Sirkelslag Young 2021

Ben jij tussen de 14 en 16 jaar en heb je zin een supergezellige avond?
Op vrijdagavond 5 februari van 19:30 tot ongeveer 22:00uur spelen we Sirkelslag Young! Het thema deze editie is ‘Wat zou jij doen?’ en staat in het teken keuzes maken, bijvoorbeeld rondom het klimaat en de vluchtelingenproblematiek. Jullie
moeten nadenken over de vraag: ‘Wat zou jij doen?’. In de verhaallijn volgen we een profeet, die ons meeneemt in zijn verhaal en de keuzes die daarin een cruciale rol spelen. Wie die profeet is, daar komen we later in het spel pas achter. Bij de vraag: ‘Wat zou jij doen?’ komen ook diaconale projecten en het veertigdagentijdproject van Kerk in Actie (Ik ben er voor jou – 7x barmhartigheid) aan bod.
Doe je mee? Geef je op door een mailtje te sturen naar jeugdouderling@pknhardinxveld.nl
(mocht het vanwege coronamaatregelen niet door kunnen gaan, dan wordt het spel verplaatst naar vrijdag 28 mei 2021)

Reacties zijn gesloten.