Van de ZWO

Terugblik 40-dagen tijd en opbrengst collectes en spaardoosjes: >>KLIK hier<<

Vooruitblik volgende projectdienst van 14 juni a.s.:
Het lijkt nog zo ver weg, maar de volgende ZWO-projectdienst, die we hopen te houden is op 14 juni.Ds. Mieke Zwart zal dan voorgaan in de morgendienst en er zal weer een Kerk in Actie project centraal staan.

Vacature ZWO-commissie:

Tot slot een heel ander bericht m.b.t. ZWO. Met ingang van de maand mei zal Betsy de Ruiter de ZWO-commissie gaan verlaten. We willen Betsy via deze weg nogmaals bedanken voor haar inzet in de afgelopen jaren! Zij heeft samen met Piet vd Priem een aantal jaar geleden de ZWO-commissie weer nieuw leven ingeblazen en op die basis mogen wij nu verder bouwen.Omdat Betsy de commissie verlaat zijn we op zoek naar een nieuw commissielid (m/v) die samen met ons (Sander Besems, Moniek de Ruijter, Jan Hettema jr. en Chris Kafoe) de gemeente steeds weer probeert te betrekken bij de behoeften en noden in de wereld.Het zien, bewogen worden, in beweging komen en inzet geven voor medemensen in nood is onze missie. Waar helpen ook delen is. Door het geven van informatie proberen we gemeenteleden meer bewust te maken van de situatie in de wereld van vandaag en te motiveren en te stimuleren tot (meer) inzet voor medemensen in nood, dichtbij en ver weg, zowel materieel als geestelijk.We roepen dus een ieder op (jong en oud) om na te denken of hij/zij samen met ons, gesteund door ons geloof, hier aan mee zou willen helpen. Mocht je interesse hebben, aarzel dan niet om met één van ons contact op te nemen!

Namens de ZWO-commissie,

Jan Hettema jr.

Reacties zijn gesloten.